Inne

Urządzenia ułatwiające transport

W każdym gospodarstwie przydadzą się wózki i taczki do transportu. Ułatwiają przewożenie nasion, nawozów czy paszy. W naszej ofercie oprócz wózków dostępna jest także multifunkcyjna platforma transportowa Tragarz 300, którą można stosować jako transportową platformę samochodową lub wózek magazynowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Wózki transportowe

Przewożenie worków albo innych ładunków w obrębie gospodarstwa z wykorzystaniem wózków transportowych ułatwia prace i jest bezpieczniejsze dla kręgosłupa niż ich przenoszenie. Wybierając wózek, warto zwrócić uwagę na wielkość i rodzaj kół oraz pojemność misy transportowej. W niektórych modelach misa może być zamontowana jak wywrotka, ułatwiając wysypywanie przewożonych produktów.

Dostępne w naszej ofercie wózki transportowe umożliwiają przewożenie pojedynczych przedmiotów, całych pakunków, jak i produktów sypkich. Dwa duże i wytrzymałe koła zapewniają stabilność w czasie transportu i pozwalają na przewożenie produktów nawet do 500 kg.

 

Multifunkcyjna platforma transportowa Tragarz 300

Multifunkcyjna platforma transportowa Tragarz 300 to połączenie platformy transportowej montowanej do haka samochodowego z wózkiem transportowym umożliwiającym przewożenie ładunków po płaskim podłożu.

Aby wykorzystać Tragarza 300 jako samochodową platformę transportową, wystarczy zamocować ja na haku za pomocą specjalnej bazy i przymocować śrubami. W zestawie dostępne są ekspandery do zabezpieczenia ładunku, a także tablica świetlna z miejscem na rejestrację oraz odblaski. Na platformie mogą być przewożone rowery (po zastosowaniu dodatkowego uchwytu rowerowego).

Tragarz 300 zaopatrzony jest w dodatkowe kółka, które pozwalają przekształcić platformę samochodową w wózek transportowy. Ze względu na wielkość kół może on być stosowany na twardej i równej nawierzchni. Świetnie sprawdzi się więc w magazynach i innych zamkniętych pomieszczeniach. Kosz Tragarza 300 stosowanego jako wózek transportowy może udźwignąć 300 kg ładunku.