Katalog produktów

Oferta firmy DEXWAL

Firma Dexwal to producent maszyn rolniczych i komunalnych, które są znane w całej Europie. Jesteśmy właścicielami dwóch własnych marek: DEXWAL oraz MOBIDEX. Szybki rozwój firmy przyczynił się do poszerzenia oferty o komponenty do produkowanych maszyn, a także o części motoryzacyjne, płyny eksploatacyjne oraz wyroby dla energetyki kolarstwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

 Jak korzystać z katalogu produktów?

Aby ułatwić korzystanie z naszego katalogu produktów, wyodrębniliśmy cztery specjalistyczne działy, a w sekcji z komponentami motoryzacyjnymi dodaliśmy wyszukiwarkę ułatwiającą odnalezienie produktów o konkretnych parametrach.

Dział Agrotechnika

Firma Dexwal specjalizuje się w zakresie agrotechniki i nie tylko. Nasze urządzenia zachwycają nie tylko długą żywotnością, ale też odpornością na wszelkie zniszczenia i świetną wydajnością. Z pomocą naszych urządzeń rośliny uprawne będą miały zapewnioną znacznie lepszą pielęgnację. Decydując się na nasze produkty, na pewno nie odczujesz niedosytu.

W dziale Agrotechnika znajdują się wszystkie maszyny rolnicze produkowane przez naszą firmę m.in. brona talerzowa, siewnik do trawy, głębosz czy włóka łąkowa. Można zapoznać się ze szczegółową specyfikacją maszyn i dostępnymi wersjami. Niektóre maszyny, np. agregat uprawno-siewny Żubr, mogą zostać wyposażone w elementy ponadstandardowe jak trzeci rząd zębów czy belka najazdowa. Dużą grupę produktów tworzą rozsiewacze jednotalerzowe oraz dwutalerzowe.

 

Dział Maszyny komunalne

Bezpieczeństwo na drodze powinno być absolutnym priorytetem, dlatego warto stawiać na jakościowe maszyny komunalne. Z pomocą oferowanych przez nas maszyn komunalnych ryzyko niechcianych wypadków będzie zredukowane do absolutnego minimum. Nasze maszyny składają się z komponentów najwyższej jakości, dzięki którym wykonywanie wszelkich prac stanie się szybsze i bardziej wydajne.

W naszej ofercie mamy do zaprezentowania piaskarki, solarkioraz piaskarko-solarki. W zależności od potrzeb i preferencji dostępne są modele zawieszane lub ciągnione.

 

Dział Motoryzacja

Akcesoria motoryzacyjne są jedną z naszych specjalności. Nasze urządzenia sprawiają, że kierowanie każdym pojazdem staje się jeszcze przyjemniejsze.

W dziale Motoryzacja dostępne są m.in. rolki do napinaczy, napinacze, sprzęgła alternatora, zestawy rozrządu, pompy wodne czy chlapacze. Szczegółowe parametry każdego produktu dostarczają informacji, do jakich modeli samochodowych pasuje dany element.

 

Dział Inne

Nie zapominamy także o komforcie rolników. Z myślą o nich stworzyliśmy różnego rodzaju wózki oraz platformy, dzięki którym realizacja codziennych prac rolniczych stanie się mniej czasochłonna. Nasze produkty są wykonywane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu świetnie spiszą się nawet u szczególnie wysublimowanych osób. Postaw na nie, a na pewno się nie rozczarujesz.

W dziale Inne oferujemy produkty ułatwiające transportowanie zarówno produktów sypkich, jak i stałych. Oferujemy wózki transportowe oraz multifunkcyjną platformę transportową Tragarz 300. Może ona służyć jako platforma transportowa montowana na hak samochodowy lub jako wózek jezdny po zamontowaniu dostępnych w zestawie kół.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia lub uzyskania szczegółowych informacji o naszych produktach. Skontaktuj się z nami!