Maszyny komunalne

Maszyny komunalne to cichy bohater drogowej infrastruktury. Piaskarki, solarki i piaskarko-solarki to urządzenia, dzięki którym droga jest odpowiednio przygotowana do bezpiecznej jazdy bez względu na warunki atmosferyczne i temperaturę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Piaskarki i solarki od producenta Dexwal

W naszym sklepie znajdują się piaskarki i solarki wałowe, wałowo-ciągnione, ciągnione i zawieszane. Dla mniejszych zakresów prac dobrym rozwiązaniem jest POSYPYWARKA KOMUNALNA MINI, w której zastosowano trzy wysokiej klasy talerze ze wzmocnionymi łopatami. Urządzenie wyposażone jest w mieszadło oraz wytrzymały zbiornik z tworzywa sztucznego, odporny na uderzenia mechaniczne oraz posiada przekładnię bezobsługową. Dostępne są oczywiście różne wersje urządzeń np. PK 200, PK300, PK350 i PK400. Opcjonalnie dobrać można również otwieranie, zamykanie i napęd hydrauliczny. Do mniejszego i bardziej mobilnego zakresu prac idealnie sprawdzi się również model do zawieszania SALTDROG z mocnym i wytrzymałym silnikiem elektrycznym.

 

Dopasowanie do każdego zakresu prac drogowych

Do większego zakresu prac można wybrać piaskarkę PK 550 i PK1200 bądź PK 550 NH+W I 1200 NH+W – te modele posiadają podłogę wibracyjną, oświetlenie drogowe, regulację szerokości wysypu, sito wstępnego  przesiewu czy keson zapobiegający zakleszczaniu się masy. Dostępne są wersje PK 550 – o załadunku 550 kg oraz PK 1200 o załadunku nawet 1200 kilogramów. Oferowane piaskarki wyposażone są również w plandeki.

Dbamy o najwyższą klasę wytrzymałości, jakości i przede wszystkim bezpieczeństwa, dlatego wszystkie oferowane przez nas maszyny są odpowiednio oznaczone, tak aby było je widać na drodze z daleka i w trudnych warunkach. Oświetlenie i rzucająca się w oczy kolorystyka to niuanse, do których przykładamy szczególną uwagę. W naszych urządzeniach bez problemu można rozsiewać piasek, sól, a nawet żużel. Staramy się, aby każdy nasz produkt był dopasowany do pojazdów, przy których będzie użytkowany, dlatego oferujemy maszyny, które można zaczepić, zawiesić lub ciągnąć na kolach.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!