Kilka słów o firmie DEXWAL

Kilka słów o firmie DEXWAL

Kilka słów o firmie DEXWAL

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od ponad 30 lat. Istniejemy już od 1990 roku i nasza siedziba niezmiennie znajduje się w Busku-Zdroju. Intensywnie się rozwijamy rozprzestrzeniając nasze produkty na skalę europejską. Na początku swojej kariery zajmowaliśmy się produkcją maszyn rolniczych, gumowych i plastikowych komponentów dla maszyn rolniczych i komunalnych. Od 2003 roku po powstaniu działu motoryzacyjnego, zaczęliśmy produkcję napinaczy i rolek. W 2008 roku połączyliśmy się z czeską firmą NL MOTO s. r. o.. Kolejnym ważnym krokiem w karierze firmy było rozpoczęcie współpracy z NKS Bearings.

Oferujemy wysokiej jakości maszyny i sprzęt rolniczy

Oferujemy wysokiej jakości maszyny i sprzęt rolniczy

Oferujemy wysokiej jakości maszyny i sprzęt rolniczy

Obecnie dysponujemy 4 liniami produkcyjnymi – części motoryzacyjne, maszyny komunalne i rolnicze, płyny eksploatacyjne jak i również wyroby dla energetyki kolarstwa. Posiadamy dwie własne marki: DEXWAL i MOBIDEX.

  • części motoryzacyjne – zestawy rozrządu, pompy wody, sprzęgła alternatora, rolki, napinacze, fartuchy/chlapacze.
  • maszyny rolnicze i komunalne – solarki, piaskarko-solarki, piaskarki, agregaty, brony siewniki, rozsiewacze, głębosze, kultywatory.
  • wyroby z metali i tworzyw sztucznych – płyny hamulcowe, zestawy paska pomocniczego.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego wybierając odpowiedni dział naszej firmy. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w doborze produktów. Nie czekaj! Skontaktuj się już teraz!