Agrotechnika

Agrotechnika stanowi całokształt zabiegów stosowanych w celu zwiększenia plonu roślin uprawnych. Należą do nich m.in. nawożenie, nawadnianie, pielęgnacja, siew oraz uprawa.

Poznaj produkty z asortymentu firmy Dexwal stosowane w agrotechnice!

Wyświetlanie 1–18 z 20 wyników

Maszyny rolnicze

Brona talerzowa dostępna w naszym asortymencie wykorzystywana jest w celu efektywnego spulchniania i rozdrabniania roli. Chwastownik brona sprawdzi się z kolei jako jedna z metod zwalczania chwastów oraz skorupy.

Tzw. talerzówka wyrównuje powierzchnię, a także ma znaczny wpływ na ulepszenie struktury gleby przed siewem. Wykorzystując bronę talerzową przeprowadzisz również podorywkę, przykrywając tym samym resztki pożniwne.

W asortymencie Dexwal odnajdziesz szereg maszyn, dzięki którym uzyskasz plony możliwie najwyższej jakości. Agregat uprawowo siewny ŻUBR z naszej oferty stanowi zaawansowane urządzenie łączące proces uprawy i siewu w czasie jednorazowego przejazdu na polu w gospodarstwie rolnym. Stosując wspomnianą maszynę redukujesz nadmierne ugniatanie gruntu, jednocześnie oddziałując na rozwój uprawy i siewu. Oferujemy również wysokiej jakości agregat ścierniskowy, stosowany do pożniwnej uprawy gleby każdego rodzaju.

W naszym asortymencie dostępny jest również głębosz KRET, pozwalający na intensywne ugniatanie gleby w trakcie zbiorów (dowiedz się więcej), kultywator DZIK, pług dłutowy RAPTOR, a także włóka łąkowa stosowana w celu spulchniania wierzchniej warstwy gleby

 

Rozsiewacze

Rozsiewacz nawozów stanowi z całą pewnością jeden z fundamentalnych produktów z oferty sklepu Dexwal. Wspomniane urządzenie stosowane jest w celu równomiernego rozsiewania nawozów sztucznych, utrzymując tym samym należytą żyzność gleby.

Jako producent maszyn rolniczych dostarczamy rozsiewacze lejkowe jednotalerzowe, dwutalerzowe zawieszane TORNADO DUO 600 LIFT i 1200, sadownicze, rzędowo-sadownicze TAJFUN 600S i 1200S i wiele innych. Dokonując zakupu maszyn rolniczych od sprawdzonego producenta masz pewność urządzeń spełniających najwyższe standardy na rynku!

 

Siewniki POPLONÓW

W naszym asortymencie odnajdziesz również siewnik poplonów, który można wykorzystać również do trawy, usprawniający proces równomiernego rozsiewania nasion w glebie.

 

Jeśli masz pytania dotyczące naszych maszyn rolniczych, chętnie na nie odpowiemy, skontaktuj się z nami!