Maszyny rolnicze

Zastosowanie odpowiednio dobranych maszyn rolniczych pozwala zwiększyć wydajność upraw i przyspieszyć zbiór plonów. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór maszyn wysokiej jakości i o zróżnicowanym przeznaczeniu.

W tej kategorii każdy rolnik znajdzie sprzęty dostosowane do potrzeb swojego gospodarstwa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Nowoczesne maszyny rolnicze zwiększą wydajność upraw

Historia maszyn i narzędzi rolniczych jest właściwie tak długa jak dzieje samego rolnictwa. Pierwsze konstrukcje tego typu powstały już w neolicie oraz w starożytności. Kolejne epoki przynosiły następne innowacje, wraz z którymi – i wraz ze wzrostem wiedzy rolników – rosła wydajność upraw.

Prawdziwy przełom nastąpił jednak w związku z rewolucją przemysłową i upowszechnieniem technologii maszyny parowej. To właśnie w XVII i XIX wieku pojawiły się maszyny rolnicze, które można uznać za bezpośrednich protoplastów stosowanych dziś urządzeń. Locomobile, czyli przodkowie współczesnych traktorów, sprawiły, że uprawa roli zaczęła przypominać techniki stosowane obecnie.

Dziś talerzówka, agregat ściernikowy, siewnik, rozsiewacz do nawozu i inne maszyny rolnicze to absolutnie podstawowy element wyposażenia każdego gospodarstwa. W połączeniu z ciągnikami umożliwiają szybkie i precyzyjne wykonanie różnych prac – od orki przedsiewnej i innych uprawek, przez siew i pielęgnację roślin aż po zbiór plonów.

 

Maszyny rolnicze w sklepie Dexwal

W sklepie internetowym firmy Dexwal znajdziesz szeroki wybór maszyn rolniczych. Oferujemy między innymi agregaty uprawowo-siewne (modele LION i ŻUBR) i talerzowe (GRUNT i TUR), brony talerzowe (MAMUT i ŻUK), chwastowniki, głębosz (KRET), kultywatory (DZIK), włóki łąkowo-polowe oraz pługi dłutowe (RAPTOR). Ofertę uzupełnia 8 typów wałów – daszkowy, gumowy, Packera, rurowy, strunowy, strunowy ząbkowany, typu T oraz typu U. Można zastosować je np. w bronie talerzowej MAMUT lub agregacie uprawowo-siewnym LION.

Wszystkie maszyny rolnicze z naszego katalogu są wyprodukowane i zaprojektowane z najwyższą starannością. Duże możliwości konfiguracji sprzętów pozwalają na łatwe dostosowanie ich funkcjonalności do warunków danej uprawy. Dobór materiałów oraz jakość wykonania dają zaś gwarancję dużej trwałości i niezakłócanej problemami eksploatacji.

Projektując poszczególne modele dbamy o to, by umożliwiały one jak najwydajniejszą pracę. Każdy szczegół ich konstrukcji jest przemyślany pod kątem maksymalnego usprawnienia poszczególnych czynności. Część maszyn można łączyć ze sobą dla przyspieszenia prac polowych – np. agregat uprawowo-siewny ŻUBR i siewnik ZEFIR.

Maszyny rolnicze Dexwal wyposażamy w nowoczesne rozwiązania ułatwiające ich użytkowania. Są to np. oświetlenie LED i amortyzator w bronie talerzowej MAMUT oraz hydrauliczne systemy składania bądź podnoszenia wału zastosowane we wspomnianym modelu i włóce łąkowo-polowej.

 

Dexwal – niezawodne maszyny rolnicze

Zadowolenie kontrahentów to najważniejszy cel naszej działalności. Dlatego skupiamy się nie tylko na jakości oferowanych przez nas maszyn rolniczych, ale też obsłudze klienta. W razie problemów z doborem odpowiedniego sprzętu zapewniamy fachowe doradztwo. Dużą wagę przykładamy także do kwestii sprawności realizacji zamówień.

Kupując w naszym sklepie możesz kompleksowo wyposażyć swoje gospodarstwo bez obaw o niską jakość sprzętu lub jego nieprawidłowy dobór. Maszyny rolnicze Dexwal i dedykowane im komponenty to wynik ponad 3 dekad doświadczenia oraz doskonałej znajomości branży i realiów pracy na roli. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz maszyny najwyższej jakości.